Aktualnie poszukujemy do swojego zespołu osób, zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPORTOWYM

Miejsce pracy: Wrocław

Jeżeli interesujesz się sportem, masz dużo energii - ta oferta jest dla Ciebie!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doradztwo produktowe,
  • sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym,
  • przygotowywanie towarów do wysyłek,
  • wykonywanie zleconych zadań,

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • dbałość o porządek,
  • samodzielność,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin),

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym),
  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy,
  • stałe wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • wyjścia integracyjne;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuro@wrosport.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

SERWISANT ROWEROWY I NARCIARSKI

  • naprawa rowerów,
  • wykonywanie przeglądów rowerowych,
  • składanie rowerów dostarczonych przez dostawców oraz ich przygotowanie do sprzedaży,
  • dobór sprzętu dla Klienta wraz z przygotowaniem do użytkowania,
  • obsługa posprzedażowa ( wykonywanie przeglądów okresowych oraz drobnych napraw),
  • obsługa wypożyczalni nart,
  • serwisowanie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego,

NASZE OCZEKIWANIA:

  • (mile widziane, ale nie obowiązkowe!) doświadczenie w serwisowaniu oraz naprawie rowerów,

OFERUJEMY:

  • stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe;