• Promocja
  • -10%
Dzwonek Trąbka KROSS Chic Horn Beżowy
Dzwonek Trąbka KROSS Chic Horn Beżowy
KROSS

Dzwonek Trąbka KROSS Chic Horn Beżowy

20,00 zł
18,00 zł
Zawiera podatek VAT
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Dzwonek Trąbka KROSS Chic Horn Beżowy wysokiej jakości designerski dzwonek do roweru.

Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie wyobrażał sobie innego sygnalizatora rowerowego niż trąbka, z czasem zaczęto odchodzić od tego rozwiązania na rzecz tradycyjnych dzwonków rowerowych, które dostępne są po dziś dzień. Na szczęście dzwonki retro wracają do łask, czego przykładem może być oferowany powyżej dzwonek rowerowy Chic Horn. Prezentowany dzwonek to nic innego jak trąbka z dawnych lat, która doskonale będzie prezentowała się na każdym rowerze, w szczególności na rowerach dziecięcych i damskich w stylu miejskim. Dzięki takiemu rozwiązaniu rower, jak i jego właściciel z pewnością będą się wyróżniać spośród tłumu.

Dzwonek rowerowy łatwy w obsłudze i montażu

Wykonaną z wysokiej jakości stali pokrytej różnokolorową farbą trąbkę bez problemu można dopasować do każdego roweru. Wszystko za sprawą obejmy, którą zakłada się na kierownicę i dokręca śrubką. Chcąc zakomunikować swoja obecność na drodze, wystarczy nacisnąć klakson, który wykonano z dobrej jakości gumy. Dźwięk od razu wydobędzie się z trąbki. Jego donośny i charakterystyczny ton sprawi, że będzie słyszalny nawet z daleka.

Dzwonek rowerowy dla każdego

Osoby, które cenią sobie wysoką jakość produktu oraz łatwość jego użytkowania, powinny postawić na dzwonek rowerowy Chic Horn. Produkt jest nie tylko designerski, ale również praktyczny. Warto podkreślić, że kolory, w jakich występuje, sprawiają, że z powodzeniem mogą pozwolić sobie na niego mężczyźni, kobiety, a nawet dzieci i młodzież.

Specyfikacja

  • Dzwonek Trąbka KROSS Chic Horn Beżowy
  • Kolor:  BEŻOWY
  • Stan: nowy

Opinie

chat Komentarze (0)

Powiązane produkty