Kask rowerowy ZERO RH+ 05 Rider Matt
Kask rowerowy ZERO RH+ 05 Rider Matt
Kask rowerowy ZERO RH+ 05 Rider Matt
Kask rowerowy ZERO RH+ 05 Rider Matt
ZERO Rh+

Kask rowerowy ZERO RH+ 05 Rider Matt

469,00 zł

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 469,00 zł.

Zawiera podatek VAT
Kolor
Rozmiar kasku
Ilość:

Opis

Kask rowerowy ZERO RH+ Rider to klasyczny model z daszkiem. Wykonany z najlepszej jakości materiałów. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Kask o sportowym wyglądzie, z eleganckimi liniami i ergonomicznym krojem, doceniany zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i amatorów za lekkość i wentylację. Kask Rider dedykowany do jazdy w terenie, posiada liczne otwory wentylacyjne, które zapewniają doskonałe chłodzenie w trakcie jazdy. Możliwość zamontowania daszka, który jest na wyposażeniu w zestawie. Niska waga sprawia, że jest to kask, który idealnie sprawdzi się zarówno w terenie, jak i na szosie.

ZeroRh+ to włoska sportowa marka, która w swojej nazwie odwołuje się do grupy krwi. Sport Code jest częścią DNA tej firmy. Posiadacz grupy krwi ZeroRH może być jej naturalnym dawcą dla każdego. Tak samo jest w przypadku marki ZeroRh, która w swojej filozofii chce być dawcą sportu dla każdego. Kaski rowerowe rh+ są tworzone z troską i pasją, aby osiągać najlepsze wyniki w profesjonalnym kolarstwie.

TECHNOLOGIE:

  • POWER FIT SYSTEM – innowacyjny system, który umożliwia perfekcyjnie dostosować kask do głowy i zapewnia dopasowanie i komfort. Wykonany w technologii podwójnie tłoczonego plastiku dla większej jego giętkości i lekkości.
  • IN–MOULDING - tylko technologia "In-Mold & Injected" (In=w, Mold=forma, Injected=wstrzyknięty) daje kaskom ten poziom lekkości i wytrzymałości. Ten ekskluzywny proces produkcji pozwala na dopasowanie formowanej na gorąco polikarbonowej skorupy do linii EPS.
  • DIVIDER - separator - boczny separator zapewnia szybką regulację systemu zapinania kasku oraz pozwala na indywidualne dopasowanie do kształtu głowy.
  • STRATOSOFT - strato soft - wymienne podszycie, które można wyprać, wykonane z antyalergicznego materiału "rh+ fire dry", wykonane w technologii komórek otwartych, zapewnia maksymalny komfort oraz wchłanianie potu.
  • REFLEX - separator - boczny separator zapewnia szybką regulację systemu zapinania kasku oraz pozwala na indywidualne dopasowanie do kształtu głowy.

Specyfikacja

  • Producent: ZERO RH +
  • Model :   RIDER 05
  • Kod producenta: EHX6054
  • Otwory wentylacyjne
  • Antybakteryjna, wyjmowana wyściółka

Cechy produktu

EAN:8033577180297
Kod producenta:EHX6054 05

Opinie

chat Komentarze (0)

Powiązane produkty