Kask rowerowy Zero RH+ Caminho 18
Kask rowerowy Zero RH+ Caminho 18
Kask rowerowy Zero RH+ Caminho 18
Kask rowerowy Zero RH+ Caminho 18
ZERO Rh+

Kask rowerowy Zero RH+ Caminho 18

479,00 zł

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 479,00 zł.

Zawiera podatek VAT
Kolor
Rozmiar kasku
Ilość:

Opis

Kask rowerowy Zero RH+ Caminho Matt Black Matt Red.

Zaawansowana technologia formowania współbieżnego zapewniająca lepszą lekkość i wytrzymałość kasków. Nowoczesny proces produkcyjny umożliwia połączenie poliwęglanu termoformowanego z linią EPS. Produkt posiada także siatkę która chroni użytkownika przed owadami w czasie jazdy. Niska waga sprawia, że jest to kask, który idealnie sprawdzi się zarówno w terenie, jak i na szosie. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. System Power Fit powoduje, że kask leży wygodnie i komfortowo na karku szyi. Gwarantuje to pierwszorzędny poziom bezpieczeństwa czyniąc go bezpieczniejszym niż kiedykolwiek i zarazem umożliwiając rowerzyście w pełni skupić się na jeździe.

ZeroRh+ to włoska sportowa marka, która w swojej nazwie odwołuje się do grupy krwi. Sport Code jest częścią DNA tej firmy. Posiadacz grupy krwi ZeroRH może być jej naturalnym dawcą dla każdego. Tak samo jest w przypadku marki ZeroRh, która w swojej filozofii chce być dawcą sportu dla każdego. Kaski rowerowe rh+ są tworzone z troską i pasją, aby osiągać najlepsze wyniki w profesjonalnym kolarstwie.

TECHNOLOGIE:

 • POWER FIT SYSTEM – innowacyjny system, który umożliwia perfekcyjnie dostosować kask do głowy i zapewnia dopasowanie i komfort. Wykonany w technologii podwójnie tłoczonego plastiku dla większej jego giętkości i lekkości.
 • IN–MOULDING - tylko technologia "In-Mold & Injected" (In=w, Mold=forma, Injected=wstrzyknięty) daje kaskom ten poziom lekkości i wytrzymałości. Ten ekskluzywny proces produkcji pozwala na dopasowanie formowanej na gorąco polikarbonowej skorupy do linii EPS.
 • DIVIDER - separator - boczny separator zapewnia szybką regulację systemu zapinania kasku oraz pozwala na indywidualne dopasowanie do kształtu głowy.
 • STRATOSOFT - strato soft - wymienne podszycie, które można wyprać, wykonane z antyalergicznego materiału "rh+ fire dry", wykonane w technologii komórek otwartych, zapewnia maksymalny komfort oraz wchłanianie potu.
 • REFLEX - separator - boczny separator zapewnia szybką regulację systemu zapinania kasku oraz pozwala na indywidualne dopasowanie do kształtu głowy.

Specyfikacja

 • Producent: ZERO RH +
 • Model :   Caminho 18
 • Kod producenta: EHX6063
 • Otwory wentylacyjne
 • Siatka przeciw owadom w przedniej części
 • Antybakteryjna, wyjmowana wyściółka

Cechy produktu

EAN:8033577281536
Kod producenta:EHX6063 18

Opinie

chat Komentarze (0)

Powiązane produkty