Kask rowerowy ZeroRH+ 06 Combo
Kask rowerowy ZeroRH+ 06 Combo
Kask rowerowy ZeroRH+ 06 Combo
Kask rowerowy ZeroRH+ 06 Combo
ZERO Rh+

Kask rowerowy ZeroRH+ 06 Combo

399,00 zł

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 399,00 zł.

Zawiera podatek VAT
Kolor
Rozmiar kasku
Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kask rowerowy ZERO RH+ Black Combo wykonany z najlepszej jakości materiałów. Power Fit Double - o szczuplejszej konstrukcji i wzmocnionym podparciu potylicznym dla jeszcze większą stabilność. Zaawansowana technologia formowania współbieżnego zapewniająca lepszą lekkość i wytrzymałość kasków. Nowoczesny proces produkcyjny umożliwia połączenie poliwęglanu termoformowanego z linią EPS. Kask Black Combo nadaje się głównie do jazdy terenowej. Kask posiada daszek który chroni przed słońcem i gałęziami, można go w bardzo łatwy sposób ściągnąć z kasku w każdej chwili. Produkt posiada także siatkę która chroni użytkownika przed owadami w czasie jazdy Niska waga sprawia, że jest to kask, który idealnie sprawdzi się zarówno w terenie, jak i na szosie. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa.

ZeroRh+ to włoska sportowa marka, która w swojej nazwie odwołuje się do grupy krwi. Sport Code jest częścią DNA tej firmy. Posiadacz grupy krwi ZeroRH może być jej naturalnym dawcą dla każdego. Tak samo jest w przypadku marki ZeroRh, która w swojej filozofii chce być dawcą sportu dla każdego. Kaski rowerowe rh + są tworzone z troską i pasją, aby osiągać najlepsze wyniki w profesjonalnym kolarstwie.

TECHNOLOGIE:

 • POWER FIT DOUBLE SYSTEM - regulowany system, który łączy zalety systemu POWER FIT z możliwością wybrania 3 różnych punktów podparcia dla karku. Dopasowanie, lekkość, przepuszczalność powietrza; dzięki innowacyjnej, super lekkiej konstrukcji są cechami charakterystycznymi tego projektu.
 • IN–MOULDING - tylko technologia "In-Mold & Injected" (In=w, Mold=forma, Injected=wstrzyknięty) daje kaskom ten poziom lekkości i wytrzymałości. Ten ekskluzywny proces produkcji pozwala na dopasowanie formowanej na gorąco policarbonowej skorupy do linii EPS.
 • INNER FRAME - podtrzymująca wewnętrzna rama - zatopiona w polistyrenie, zapewnia najwyższą mechaniczną wytrzymałość, chroniąc kask przed roztrzaskaniem na wiele części, podczas gwałtownych uderzeń.
 • LOWER RING - pierścień - wykonany z policarbonu, gwarantuje najlepszą wytrzymałość podczas uderzeń. Powoduje też, że kask jest mniej podatny na ścieranie podczas użytkowania.
 • DIVIDER - separator - boczny separator zapewnia szybką regulację systemu zapinania kasku oraz pozwala na indywidualne dopasowanie do kształtu głowy.
 • STRATOSOFT - strato soft - wymienne podszycie, które można wyprać, wykonane z antyalergicznego materiału "rh+ fire dry", wykonane w technologii komórek otwartych, zapewnia maksymalny komfort oraz wchłanianie potu.
 • REFLEX - separator - boczny separator zapewnia szybką regulację systemu zapinania kasku oraz pozwala na indywidualne dopasowanie do kształtu głowy.

Specyfikacja

 • Producent: ZERO RH +
 • Model :   Black Combo 06
 • Kod producenta: EHX6057
 • Otwory wentylacyjne
 • Antybakteryjna, wyjmowana wyściółka
 • Siatka przeciw owadom w przedniej części

Cechy produktu

EAN:8033577238707
Kod producenta:EHX6057 06

Opinie

chat Komentarze (0)

Powiązane produkty