MAJÓWKA NA ROWERZE? PRZYGOTUJ SIĘ JUŻ TERAZ! NIEZBĘDNIK ROWEROWY

Nadchodzą coraz dłuższe i cieplejsze dni, które warto wykorzystać aktywnie! Jesteś fanką/ fanem jazdy na rowerze? A może planujesz majówkę na rowerze? Przygotuj się już teraz i sprawdź niezbędnik, który dla Ciebie w Wrosport.pl przygotowaliśmy.

Zapalony rowerzysta wie, że jazda na rowerze nie kończy się na kupnie roweru.. Aby czas spędzony na rowerze był bezpieczny oraz komfortowy, warto zaopatrzyć się np. w kask rowerowy, oświetlenie, torby oraz  odzież rowerową, która sprosta każdej pogodzie.

1. Po pierwsze BEZPIECZEŃSTWO - czyli zaopatrz się w kask rowerowy! Wiemy, że powtarzamy się kolejny raz, ale kask rowerowy to podstawa. Pamiętaj, że Ty możesz jechać przepisowo, ale ktoś inny już nie. Oczywiście nie mamy na celu nikogo straszyć, ale chcemy po prostu zwrócić uwagę na to, aby zakładać kask i się tego nie wstydzić! 

Obecnie kaski rowerowe na rynku są niezwykle lekkie, przewiewne.. i naprawdę ładne! Więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Kaski rowerowe dostępne w naszym sklepie:

2. Po drugie.. BĄDŹ WIDOCZNY! I nie mamy tutaj na myśli najbardziej kolorowego stroju, przez który będziesz wyróżniał się w tłumie. Daj się zauważyć innym uczestnikom ruchu drogowego: kierowcom, innym rowerzystom i pieszym. Zaopatrz się w oświetlenie rowerowe, dzięki któremu będziesz widoczny już ze znacznej odległości! Dobre oświetlenie również oświetli Ci drogę, gdy będziesz wracać na rowerze wieczorową porą.

Oświetlenie rowerowe dostępne w naszym sklepie:

3. Spakuj się! Na wyprawę rowerową zabierz ze sobą koniecznie wodę lub napój izotoniczny, aby uzupełnić płyny, przekąskę oraz bluzę lub kurtkę, jeżeli zaskoczy Cię pogoda. Wszystko to spakujesz do wygodnej torby rowerowej lub plecaka rowerowego.

Torby rowerowe dostępne w naszym sklepie:

4. Ruszasz na sprawnym rowerze.. ale w trakcie jazdy łapiesz tzw. "gumę". Warto mieć ze sobą zestaw naprawczy w postaci łatek, klucz rowerowy oraz pompkę rowerową.

Pompki rowerowe, klucze i zestawy naprawcze dostępne w naszym sklepie:

5. Załóż wygodną i funkcjonalną odzież rowerową. Komfort to podstawa dlatego wybierz odzież, która sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. 

Nie jesteś przekonana/ny, że odzież rowerowa jest niezbędna? Ja też nie byłam! Teraz już sobie nie wyobrażam, aby nie jeździć w odzieży rowerowej! Co najbardziej polubiłam? Spodenki rowerowe z wkładką;)

Odzież rowerowa dostępna w naszym sklepie:

Pokaż nam, jak spędzasz czas w terenie!

Na Instagramie w podpisie do zdjęcia użyj tagu #wrosport i oznacz @wrosport