NARTY REDSTER Q

fot. Atomic

Zima to czas, który w sercach wielu z nas budzi dreszczyk emocji i radości. Zwłaszcza dla miłośników sportów zimowych, którym daje wyjątkową okazję do oddania się swojej pasji na śnieżnych stokach. Jeśli Ty również jesteś jednym z tych, którzy nie wyobrażają sobie zimy bez adrenaliny i szybkości na nartach, to czujesz to samo co my! Przygotuj swój kubek gorącej czekolady, usiądź wygodnie i dołącz do naszego pasjonującego wpisu o niezwykłych nartach - Atomic Redster Q!

REDSTER Q - SPEŁNIENIE MARZENIA O PRĘDKOŚCI 

Atomic Redster Q. To nazwa, która brzmi jak melodia dla tych, którzy kochają narty i marzą o dynamicznych, precyzyjnych zjazdach na stoku. Atomic, jako jeden z czołowych producentów sprzętu narciarskiego, zdobył sobie zaufanie i uznanie wśród entuzjastów tego sportu, a model Redster Q wzbudza szczególne zainteresowanie. Dlaczego?

Atomic Redster Q to narty, które pozwolą Ci osiągnąć zawrotne prędkości i zachować pełną kontrolę nad zjazdem. Dzięki swojej konstrukcji i technologiom, te narty są odpowiednie zarówno do szybkich carvingowych skrętów, jak i dynamicznego jazdy na torach slalomowych.

Redster Q to model przeznaczony dla zaawansowanych i ekspertów w narciarstwie, którzy poszukują nart o wyższych osiągach. Ich techniczne parametry i odpowiednie dostosowanie sprawiają, że są one idealnym wyborem dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności na stoku na jeszcze wyższy poziom.

NA WSZYSTKIE WARUNKI - NA CAŁY DZIEŃ

Q to nie są narty do bramek gigantowych czy dla zawodników w gumach. Q chcą znaleźć się na śniegu i śmigać! Znakomicie sprawdzą się na twardym porannym sztruksie, przedrą się sprawnie przez odsypy i pewnie poradzą sobie w błocie pośniegowym. Kiedy warunki na stoku stają się nieco niepewne, Redster Q czują się jak w domu. 

WIĘKSZE TALIOWANIE NIŻ W INNYM MODELACH

Kiedy jeździsz na nartach od otwarcia do zamknięcia wyciągów, będziesz musiał stawić czoła zmieniającym się warunkom śniegowym. Przy szerokości talii do 85 mm Redster Q chce spojrzeć nieco dalej, odkryć trochę więcej.

Piętnaście dodatkowych milimetrów szerokości w talii, zapewnia stabilną platformę, zwiększa przyczepność krawędzi i eliminuje poślizgi – na porannym lodzie i na popołudniowych odsypach. Nie musisz podchodzić do każdej zmiany warunków z niepokojem. All-Condition Piste Shape, tj. połączenie szerszej narty pod butem (dawne oznaczenie WB) i technologii taliowania Multi Radius Sidecut, są specjalnie stworzone do jazdy na nartach po trasach, w każdych warunkach.

ZERO DRGAŃ, 100% MOCY

Od dziobów nart, aż do płyty wiązań, każdy moduł ze stali sprężynowej pracuje harmonijnie, aby zamienić potencjalnie zmarnowaną energię z drgania nart, w cenne przyspieszenie w skręcie. Tak więc, niezależnie od tego, czy jeździsz na prostej, czy wykonujesz szybkie skręty na swoich maksymalnych obrotach, sprawdzony w wyścigach Revoshock S zapewnia płynniejszą jazdę i bardziej precyzyjne czucie. A ponieważ narty pozbawione wibracji prowadzą do bardziej pewnej jazdy, poczujesz, że ciśniesz mocniej niż kiedykolwiek wcześniej! 

TECHNOLOGICZNY PUCHAR ŚWIATA

Redster Q ma swoje DNA bezpośrednio w modelach Atomic używanych w Pucharze Świata. Dzięki technologiom: Revoshock, Power Woodcore i laminatowi z napędem Titanal, ta narta ściganie się ma we krwi, a eksploracja to sedno jej duszy.

REVOSHOCK S

Technologia, która zamienia niechciane wstrząsy w dającą pewność, stabilność i niezrównane przyspieszenie.

POWER WOODCORE 

Dynamiczny drewniany rdzeń o sportowej charakterystyce. Połączenie jesionu i topoli zapewnia niezwykłą stabilność i doskonałe tłumienie drgań podczas jazdy z dużą prędkością.

ULTRAWALL 

Wytrzymały nowy sidewall zastosowany w nowej serii nart Redster Revoshock firmy Atomic. Ultrawall składa się ze ścianki bocznej od podstawy do górnej warstwy, która zapewnia kontrolowane przenoszenie mocy, lepszą przyczepność krawędzi i lepsze przyspieszenie. Wykończony zaokrąglonym Dura Cap, Ultrawall zapewnia wyjątkową odporność na zadrapania i wgniecenia.

TI POWERED 

Warstwa tytanowa umieszczona powyżej i poniżej rdzenia zapewnia maksymalne tłumienie drgań, wysoką stabilność i dużą elastyczność przy skręcaniu.

DURA CAP SIDEWALL

Ściana boczna od podstawy do góry zapewnia trzymanie, a zaokrąglony kształt zwiększa trwałość.

DENSOLITE CORE

Uniwersalny rdzeń z pianki, który tłumi wibracje – dla lżejszej i łatwiejszej jazdy na nartach. 

STRUCTURED TOPSHEET

Strukturalna warstwa wierzchnia znacznie zwiększa trwałość i zapewnia wysokiej jakości wykończenie.

ACTIVE CAMBER

Dzięki technologii Active Camber większa długość krawędzi nart pozostaje w kontakcie ze śniegiem. Zapewnia to lepszą przyczepność na oblodzonych stokach i sprawia, że narty są bardzo stabilne.

OFERTA NART REDSTER Q DOSTĘPNYCH NA WROSPORT.PL
POZNAJ RODZINĘ REDSTER Q

Modele Redster Q zostały tak opracowane, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jeżeli marzysz o lepszych osiągach, płynnej jeździe i przysłowiowym "wietrze we włosach", to zapoznaj się z członkami rodziny Q.

fot. Atomic
REDSTER Q9.8 REVOSHOCK S + X 12 GW

Atomic Redster Q9.8 Revoshock S łączą najwyższej klasy specyfikacje techniczne i technologie sprawdzone podczas Pucharu Świata. Rezultat? Najwyższej klasy narty do całodziennej jazdy po stoku w zmieniających się warunkach. Technologia Revoshock S zapewnia stabilność nart, amortyzację wibracji i optymalizację skrętów. Zaprojektowane z myślą o zaawansowanych narciarzach i zawodowcach, którzy nie wierzą w ograniczenia, Redster Q9.8 Revoshock S posiadają największą szerokość wśród linii Q na poziomie 85 mm i technologię Multi Radius Sidecut. Dzięki temu każdy skręt cechuje moc i elegancja, niezależnie od tego, czy są to skręty gigantowe na świeżo przygotowanym stoku, czy zmienne skręty w rozjeżdżonym popołudniowym śniegu. Dzięki konstrukcji Ultrawall Sidewall skręty są zwarte i cechuje je niezwykła przyczepność, a Power Woodcore wraz z technologią Revoshock S i tytanowym laminatem TI Powered zapewniają niespotykane prowadzenie przy każdej prędkości, przez cały dzień i w każdych warunkach.

fot. Atomic
REDSTER Q9 REVOSHOCK S + X 12 GW

Atomic Redster Q9 Revoshock S łączą najwyższej klasy specyfikacje techniczne i technologie sprawdzone podczas Pucharu Świata. Rezultat? Najwyższej klasy narty do całodziennej jazdy po stoku w zmieniających się warunkach. Technologia Revoshock S zapewnia stabilność nart, amortyzację wibracji i optymalizację skrętów. Zaprojektowane z myślą o zaawansowanych narciarzach i zawodowcach, którzy nie wierzą w ograniczenia, Redster Q9 posiadają szerokość na poziomie 75 mm i technologię Multi Radius Sidecut. Dzięki temu każdy skręt cechuje moc i elegancja, niezależnie od tego, czy są to gigantowe skręty na świeżo przygotowanym stoku, czy zmienne skręty w rozjeżdżonym popołudniowym śniegu. Dzięki konstrukcji Ultrawall Sidewall skręty są zwarte i cechuje je niezwykła przyczepność, a Power Woodcore wraz z technologią Revoshock S i tytanowym laminatem TI Powered zapewniają niespotykane prowadzenie przy każdej prędkości, przez cały dzień i w każdych warunkach.

fot. Atomic
REDSTER Q7 REVOSHOCK C + M 12 GW

Atomic Redster Q7 Revoshock C to wyposażone w technologię Revoshock i kształt dopasowany do stoku o każdych warunkach narty Atomic dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Technologia Revoshock C pochłania wibracje i drgania nart, zapewniając gładką i responsywną jazdę w każdych warunkach na przygotowanym stoku. Multi Radius Sidecut zachęca do wykonywania wszelkich skrętów niezależnie od wymagań terenowych. Krótkie skręty będą energiczne, a duże łuki slalomu niezwykle stabilne zarówno na porannym, oblodzonym stoku, jak i popołudniowym rozjeżdżonym śniegu. Szerokość na poziomi 85 mm zapewnia większe możliwości w dniach o zmiennych warunkach. Konstrukcja Power Woodcore, Dura Cap Sidewall i tytanowa warstwa TI Powered zapewniają pewną i szybką jazdę.

fot. Atomic
REDSTER Q6 + M 12 GW

Atomic Redster Q6 zabiorą Cię tam, dokąd poprowadzi Cię stok. Kształt dopasowany do stoku o każdych warunkach i technologia Multi Radius Sidecut zapewniają niezawodne i mocne skręty, niezależnie od ich długości czy prędkości. 80 mm pod stopą umożliwia pewne poradzenie sobie ze zmiennymi warunkami na stoku, a konstrukcja Dura Cap Sidewalls i tytanowy laminat TI Powered zapewniają niczym niezachwianą stabilność. Redster Q6 to uniwersalne narty, które gwarantują frajdę niezależnie od tego, co przyniesienie dzień, zarówno w pierwszych, jesiennych dniach sezonu, jak i w roztopionym śniegu wiosną. Z Redster Q6 stok jest niczym plac zabaw.

fot. Atomic
REDSTER Q5 + M 10 GW

Atomic Redster Q5 to model startowy nart zapewniających doskonałe osiągi podczas jazdy na stoku niezależnie od warunków. Technologia Multi Radius Sidecut i szerokość na poziomie 77 mm łączą się, tworząc kształt All-Condition Piste, będący kluczem nart Redster Q5 do szybkich, krótkich skrętów i do długich, bezproblemowych łuków w każdych warunkach śniegowych. Laminat TI Powered, konstrukcja Dura Cap Sidewall i wysokiej jakości rdzeń drewniany zapewniają gładką, stabilną jazdę i pewność w każdej sytuacji. Twarde poranne stoki sprawiają tyle samo radości, co popołudniowe błoto pośniegowe. Niezależnie od tego, czy zamierzasz wycisnąć z siebie siódme poty, czy też pojeździć niezobowiązująco z przyjaciółmi, Redster Q5 dotrzyma Ci tempa.

fot. Atomic
REDSTER Q4 + M 10 GW

Atomic Redster Q4 to narty do jazdy po stoku, które symbolizują całe dziesięciolecia dziedzictwa narciarstwa, przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. Duża szerokość na poziomie 77 mm w połączeniu z technologią Multi Radius Sidecut zapewniają jazdę w różnych warunkach śniegowych przez cały dzień. Krótkie i długie skręty będą równie łatwe na porannym twardym stoku, co na wyboistym rozjeżdżonym śniegu po południu. Wewnętrzny stabilizator TI Stabilizer zapewnia przyczepność i stabilność nart przy każdej prędkości. Konstrukcja Dura Cap Sidewall w połączeniu z kompozytowym rdzeniem drewnianym sprawiają, że narty są wytrzymałe i godne zaufania. Redster Q4 to bilet do niekończącej się przygody na przygotowanych stokach i rozjeżdżonym śniegu.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA NARTY REDSTER Q OD ATOMIC? 

Q to narty, które są idealnym wyborem zarówno dla zaawansowanych narciarzy, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Zapewniają one odpowiednią kombinację stabilności i reaktywności, co sprawia, że nauka jest łatwiejsza, a doświadczeni narciarze mogą bez przeszkód doskonalić swoje umiejętności. Są ergonomiczne, co pozwala na długie godziny komfortowej jazdy, bez nadmiernego zmęczenia.

Jeśli szukasz nart, które zapewnią Ci doskonałą kontrolę, wydajność i niezapomniane doznania na stoku, Atomic Redster Q zdecydowanie spełnią Twoje oczekiwania. Niezależnie od poziomu zaawansowania, te narty stanowią wartościową inwestycję, która umożliwi Ci czerpanie radości z narciarstwa przez wiele sezonów!

rys. Atomic
KTO PYTA, NIE BŁĄDZI

Masz pytania odnośnie nart Redster Q ? A może chcesz zapytać o jakiś inny sprzęt narciarski? Nie zatrzymuj tego dla siebie. Podziel się tym z nami!

Nasi doradcy postarają się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie. Czekamy na Ciebie w naszym sklepie we Wrocławiu przy ulicy Wyścigowej 48. 

Nie jesteś z Wrocławia? Nic nie szkodzi! Zadaj nam pytanie na Facebooku, Instagramie lub po prostu zadzwoń. 

To z kim się dzisiaj widzimy?

Pokaż nam, jak spędzasz czas w terenie!

Na Instagramie w podpisie do zdjęcia użyj tagu #wrosport i oznacz @wrosport